сердце пнг

Освідчення у Львові

Якщо Ваша кохана не заплаче, ми повернемо Вам гроші

ВАРТІСТЬ ОСВІДЧЕННЯ

В нашому освідченні продумано все:

Ми продумали всі етапи та всі дрібниці, щоб Ваше освідчення пройшло ідеально!

 

________________________________

Фотозйомка освідчення на даху Львова

Команда професіоналів

Яка координує Ваше освідчення з моменту замовлення до відправки оброблених фото

png

Ідеально продуманий сценарій

при якому гарантовано все пройде по задуманому плану

Відеозйомка на освідченні в коханні

Відеозйомка освідчення в якості 4К

і монтаж відеоролика в день освідчення. Унікальна можливість одразу поділитися цим відео зі всіма рідними та друзями!

Фотозйомка освідчення на даху Львова-2021

Професійна фотозйомка

освідчення від нашого фотографа

Найромантичніша локація Львова-2021

Найромантичніша локація Львова

від якої захоплює подих. Дахова тераса на найвищій будівлі центра міста, висота пташиного польоту

Альтанка на даху Львова

Ми не залежимо від погодніх умов

на локації встановлена прозора альтанка в стилі квітучої оранжереї, з м'яким диванчиком, столиком та UFO

Як все відбувається:

________________________________

забронювати дату та час

Найперше, що Вам потрібно зробити це забронювати дату та час. Ми залюбки проконсультуємо Вас щодо цього і порадимо найкращий варіант.
Для підтвердження бронювання потрібно оплатити завдаток в розмірі 2000 грн.

наша команда готує сценарій

На етапі підготовки з Вами працює наша команда і готує сценарій саме під Ваше замовлення і вашу історію кохання. Кожен сценарій персоналізований.

 
Детальна інструкція до освідчення

Напередодні освідчення Ви отримуєте детальну інструкцію, щоб Ви мали невеличку «шпаргалку» і не хвилювались, що щось можете забути! Ми хочемо, щоб Ви були впевнені – Ви в надійних руках!

розіграємо сценку-розіграш до освідчення

В день освідчення, біля входу в будівлю ми розіграємо для вас невеличку сценку-розіграш, щоб Ваша кохана була впевнена, що ви прийшли за цією адресою у справах, отримати важливу посилку. Наша людина зіграє роль кур’єра і зробить так, щоб Ваша кохана нічого не запідозрила.

Місце для зав’язування очей

Ви підіймаєтесь ліфтом на останній поверх і доходите до дверей, за якими почнеться магія. На дверях ви побачите напис «Місце для зав’язування очей», а перед дверима на Вас буде чекати та сама посилка. В середині коробки Ви знайдете пов’язку, якою зав’яжете очі коханій…

Сюрприз-Освідчення-закриті очі

Перший сюрприз вдався. Вона в повному шоку і не розуміє, що відбувається… але цей шок такий приємний… Серце починає калататись швидше… Ви відкриваєте двері та виводите її на дах…

КулКульмінація освідченняьмінація освідчення

Тримаючи кохану в обіймах, таку беззахисну і ніжну, із зав’язаними очима, Ви ведете її до доріжки з підсвіткою. Саме там, на доріжці з підсвіткою, Ви розв’яжете коханій очі. Другий сюрприз вдався – вона розуміє, що ви знаходитеся на найвищій точці Львова. Тепла задекорована альтанка вже чекає на Вас. Ви даєте пару хвилин коханій, щоб вона освоїлась, та проводите її в середину альтанки.Влаштовуєтеся зручно на диванчику, якщо дозволяє погода, знімаєте верхній одяг. Відкорковуєте шампанське, та говорите тост за цей прекрасний вечір

скринька-сюрприз з вашими фото

Орієнтовно через 10 хв. Ви маєте сказати фразу “Кохана, я маю для тебе ще один подарунок”, вийти з альтанки та підійти до нас, щоб отримати скриньку-сюрприз з вашим зізнанням в кохання, яку наш дизайнер підготував персонально для вас. Саме вона зіграє найголовнішу роль і приведе вас до кульмінації освідчення. До освідчення залишилось менше ніж 5 хв.

найголовніша причинка для освідчення

Ви повертаєтесь до коханої і даруєте їй скриньку зі словами “Відкривай, я підготував це для тебе”. Перечитуючи Ваші слова зізнання в коханні, в неї в голові лунає Ваш голос. Це дуже романтичний і інтимний момент між вами двома, адже через декілька хвилин вона має прийняти одне з найголовніших рішень в своєму житті.
На самому дні скриньці, в спеціально підготовленому конверті Ваша кохана знайде останню і найголовнішу причинку – «Я кохаю тебе за те, що ти будеш для мене найкращою дружиною у світі…» Вона піднімає на Вас погляд… Ви витримуєте секунду паузи…і виводите її з альтанки…

на коліні- вона сказала ТАК!

В цей час наша команда вже в готовності №1, підглядає за вами в робочу шпаринку і чекає саме цього моменту. Ви робите декілька кроків до нас на зустріч, в цей момент Вам передають букет, Ви обертаєтесь до коханої, даруєте їй букет, встаєте на коліно, говорите найголовніші слова… чуєте заповітне слово «Так» і надягаєте каблучку на безіменний пальчик!

________________________

Детальну інструкцію  Ви отримуєте від нас після остаточного бронювання. Наша Команда дуже турбується, щоб все пройшло ідеально!

команда знімає на відео

Все це прекрасне дійство наша команда знімає на відео, а також робить ті самі особливі фото, які ви будете через багато років показувати вашим діткам і онукам. Від нашої команди ви отримаєте професійно змонтований відеоролик в якості 4k, який ви зможете переглянути на великому екрані, за допомогою проєктора, на вашому весіллі, та поділитися зі всіма близькими моментом, коли ви офіційно стали нареченим та нареченою!

найкраща панорама на весь Львів

Після цього на вас чекає особливе романтичне побачення, ви залишаєтесь вдвох насолоджуватися один одному в новій якості молодят з найкращою панорамою на весь Львів…

Додайте ще більше емоцій!

Замовляйте розширений сценарій освідчення разом з романтичним квестом по вашій історії кохання

 
Квест по сходинкам щастя - Львів

Романтичний квест по сходинкам щастя

разом зі святковим супроводом і картою маршруту

roses-wow-lviv-zamovutu-osvidchenia-u-lvovi копия

Потрібен букет для освідчення?

________________________________________________________

Покупка квітів, оформлення букету, декор та доставка
готового букету до місця освідчення – безкоштовно для наших клієнтів! 

 

Ми турбуємося про те, щоб все пройшло ідеально, тому робимо такі подарунки від щирого серця

Неймовірне освідчення у Львові

За 6 років нашої практики освідчень ми на 100% впевнені, що освідчення це не тільки яскраво підготовлена локація, але й неймовірно продуманий сценарій, в який входить розіграш, квест та Ваша кульмінаційна поява перед коханою на коліні з каблучкою в руці! Тому наша команда радить:

Освідчення на даху з панорамним видом на весь Львів!

Освідчення “Тропічна оранжерея”

Освідчення “Романтичний квест”

Освідчення “кінотеатр під зірками”

Освідчення “Кінотеатр для двох”

Освідчення “Сюрприз в квартирі”

Читати далі