СЮРПРИЗИ ТА ПРИВІТАННЯ

Замовляйте яскраві та веселі привітання у Львові

Яскраві сценарії привітання з доставкою по Львову

  • виїзд нашої команди в будь-яку точку м. Львова
  • відеозйомка привітання в якості 4K
  • яскраве привітання від наших персонажів (на вибір)
  • сценка розіграш під назвою «Розшукується іменинник»
  • робота дизайнера по створенню індивідуальної поліграфії
  • святковий привітальний плакат з фото іменинника
  • ексклюзивна привітальна листівка з фото іменинника і Вашим привітальним текстом
  • в’язанка повітряних кульок з гелієм (15 шт.)
  • корона на голову для іменинниці, або ковпачок супергероя для іменинника
  • музичний супровід «Happy birthday»

Головним бонусом нашого сценарію привітання є те, що Ви отримуєте змонтований відеоролик в якості 4K одразу в день замовлення! Адже це так важливо, мати можливість переглянути як все було, та поділитися цими емоціями з близькими і друзями
одразу в День Народження!

В наших сюрпризах та привітаннях продумано все:

Вам потрібно тільки зв’язатися з нами, заповнити невеличку анкету з даними про іменинника і все, наша команда готова подарувати враження, емоції і радість!

В нас є декілька сценаріїв привітань, які ідеально підійдуть як для дитини, так і для дорослого мужнього чоловіка. Замовте яскравий сюрприз для донечки або синочка, привітання для чоловіка або мами, розіграйте свого друга чи колегу

GIF-Сюрприз-команда-доставка-Львів

Команда професійних аніматорів

Наші хлопці та дівчата вже не один рік працюють у сфері емоцій! Яскраві посмішки, теплі обнімашки і веселі танці гарантовані!

Сюрприз привітання у Львові

Відеозйомка привітання + змонтований ролик в якості 4К

Унікальна можливість залишити цей емоційний момент на згадку на все життя. Ви будете мати можливість поділитися цим відео з близьким та рідними у соц. мережах. Можливість для вас побачити емоції іменинника, якщо Ви не зможете бути присутнім в цей момент поряд.

Привітання Супер Мєн Super Man

Дизайнерська поліграфія виготовляється індивідуально під кожне замовлення

Наш дизайнер готує ексклюзивну персоналізовану листівку з фото іменинника і Вашим привітальним текстом, а також великий вітальний плакат зі святковим образом іменинника у рамці під склом.

Сценарії привітання на вибір для всіх

Наші святкові сценарії продумані як для маленьких принцес, так і для старших королев, як для супер хлопців, так і для супер дідусів!

Сюрприз-квіти та кульки-Панда у Львові

Якісні костюми та супер образи на вибір

У Вас є можливість замовити будь-якого персонажа на вибір. Також ми залюбки порадимо для якого іменинника який саме персонаж ідеально підійде! Емоції гарантовані!

Можливість замовити сюрприз дистанційно з іншого міста чи країни

Всю інформацію яку нам потрібно для привітання Ви нам відправляєте в Вайбері або Телеграмі. Тому буквально за декілька годин, наша команда вже може приїхати вітати іменинника.

Вартість сюрприза привітання

АКЦІЙНА ЦІНА

Персонажі на вибір

________________________________

ПАНДА

ЗАЄЦЬ

МІККІ МАУС

МІННІ МАУС

СЕРЦЕ

ПАНТОМІМА ВІД МІМА

Як все відбувається?

Вам потрібно тільки зв’язатися з нами, заповнити невеличку анкету з даними про іменинника і наша команда готова подарувати враження, емоції і радість!

В нас є декілька сценаріїв привітань, які ідеально підійдуть як для дитини, так і для дорослого мужнього чоловіка. Замовте яскравий сюрприз для донечки або синочка, для чоловіка або мами, розіграйте свого друга чи колегу.

Як зробити так щоб ваш подарунок імениннику запам’ятався на все життя?

Подарувати йому ЕМОЦІЇ!

________________________________

повідомити дату привітання-Львів-2021

Найперше, що Вам потрібно зробити це зв’язатися з нами і повідомити дату привітання, а також хто цей щасливчик іменинник.

Після цього Вам потрібно обрати якого саме персонажа Ви б хотіли задіяти у свому сценарії привітання. Ми, зі свого боку, залюбки Вам порадимо який саме персонаж краще підійде саме у Вашому випадку

Детальна інструкція до освідчення

Вам потрібно буде заповнити маленьку анкету з даними про іменинника, де має бути зазначена адреса та час привітання, ім’я іменинника, фото іменинника для святкової листівки і плакату, а також Ваш привітальний текст.

наша команда готує сценарій

Після цього наша команда готова пускати Ваш сценарій привітання в роботу. Ми відправимо Вам реквізити для оплати завдатку, після цього наш дизайнер індивідуально розробляє під Ваше замовлення привітальну листівку і святковий плакат «Розшукується іменинник», разом з фотографіями та Вашим вітальним текстом. 

наша команда виїжджає на місце привітання

В обраний Вами день і годину, наша команда виїжджає на місце привітання. Наша аніматор одягає святковий костюм, бере з собою весь святковий інвентар і відправляється розшукувати іменинника.

 
Замовити сценку розіграш у Львові

Перед іменинником розігрується сценка-розіграш, під назвою «Розшукується іменник». Головна ідея розіграшу в тому, що наш персонаж має фотографію іменинника і його прикмети. Але на фото іменник в образі (принцеса, королева або супер герой) і наш персонаж не може його спізнати просто так і для цього пропонує імениннику пройти більш детальну перевірку. Це дійство відбувається максимально весело, легко і цікаво.

 
Корона-листівка-замовити-Львів-Сюрприз

Коли всі перевірки пройдені, під святкову композицію «Нарру birthday», на іменинника вдягається святкова корона (якщо розшукували принцесу або королеву) чи святковий ковпачок супергероя. Також урочисто вручається листівка з вашим привітальним текстом і в’язанка повітряних кульок з гелієм (15 шт.)

 

Якщо Ви хочете, щоб персонаж вручив імениннику окрім всього вищепереліченого ще Ваш особистий подарунок, Ви можете передати нас його в будь-який зручний спосіб (привести до нас в майстерню або вислати Новою Поштою). Також при бажанні, у Вас є можливість додатково додати до подарунка імениннику квіти.

Панда-замовити-Львів-Привітання

Важливим моментом є те, що наша команда готує до відправки змонтований відеоролик в якості 4К одразу в день привітання.
У Вас буде можливість подивитися як все відбувалось, у разі якщо Ви особисто не будете присутні при привітанні, а в іменинника буде можливість поділитися цими емоціями зі всіма близькими та друзями.