Наповнюємо ємоціями!
за цим номером: Viber WhatsApp та інші

“WOW-Квест” Дівішнік у Львові

Шоу-програма по центральній частині Львова з квестом, фотографом, аксесуарами, декором та одягом

Квест на Дівішнік ідеально підійде для активних і веселих дівчат, а також ідеально підходить для дівчат з інших міст, які приїхали святкувати Дівішнік у Львів! 

ВАРТІСТЬ ЗА ВСЕ

Мінімальна сума замовляння складає 3500 грн.
АКЦІЙНА ЦІНА

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

 

01

Підготовка до дівішніка

 

Ми висилаємо Вам невеличку анкету в якій будуть питання, на які Вам треба буде дати відповіді для того, щоб ми змогли підготувати програму саме під Ваше замовлення (наша квест-програма не є стандартною для всіх, а персоналізована під кожну наречену)

02

Початок квесту

 

Коли в день святкування ви всі разом з нареченою приїдете на домовлене місце в центрі Львова, біля оперного театру, на вас буде чекати фотограф який буде разом з вами протягом всього квесту. Вам вручать святкову папку, де буде знаходитися карта святкового маршруту, пояснення для нареченої і перші завдання

03

Святковий одяг
та аксесуари

Напередодні святкування ви обираєте одяг і аксесуари, в яких ви будете під час дівішніка. Ми готуємо для вас костюми та на початку квесту доставляємо їх до Оперного театру. Там у вас буде можливість переодягнутись у нашому комфортабельному авто,  а ваш одяг ми забираємо на час квесту для вашої зручності. Назад ви переодягаєтеся після закінчення квест програми. Яскравий настрій від крутих образів вам гарантовано!

квест у Львові дівішнік 2020

04

Коли ви вирушите…

 

Коли ви вирушите у вашу святкову мандрівку, квест буде розпочато і у кожному новому пункті, який ви будете шукати по карті, на наречену будуть чекати нові випробування, перевірки і загадки

05

Участь приймають усі

Участь у завданнях і перевірках приймають всі дівчата, адже саме ви – найкращі подруги маєте перевірити готовність нареченої виходити заміж і затвердити в самому кінці «Готова!»

06

Подружки нареченої

Подружки нареченої  заздалегідь будуть знати про деякі конкурси,  але більшість завдань та конкурсів для всіх дівчат також будуть невідомими і цікавими!

07

Все дуже просто і весело

В папочці буде підготовлений конверт з підказками, на випадок якщо наречена не зможе виконати завдання і розібратися як потрапити до наступного пункту (але всі завдання веселі і досить прості, тому ми впевнені, що конвертик з підказками вам не знадобиться)

08

Запуск дівочого прізвища

В передостанньому пункті квесту на наречену чекає дуже емоційний ритуал – прощання з дівочими роками і прізвищем! Наречена загадує бажання про щасливе і безтурботне подружнє життя, і запускає своє дівоче прізвище високо в небо на повітряних кульках з гелієм.

09

Фінал квесту

В останньому пункті квесту, під гучні оплески всіх дівчат, відбудеться урочисте вручення диплому від вас –  Комітету Найкращих Подруг! Це означає, що наречена пройшла всі перевірки і випробування і готова з гордістю носити почесне звання дружини! 
Ви виконали свій обов’язок найкращих подружок.

10

Білий шикарний лімузин…

Бажаєте покатушки на лімузині? У вас є можливість замовити лімузин за акційними цінами від 900 грн за 1 год прокату. На наречену буде чекати останнє завдання, яке треба буде вирішити, саме воно приведе вас до місця, де на наречену буде чекати ще один великий сюрприз – білий лімузин!

11

Але й це ще не все!…

Якщо ви оберете програму з лімузином ви отримуєте ще один подарунок – безкоштовний вхід в нічний клуб для всіх дівчат! 
Продовжить своє яскраве святкування дівішніка на вечірці в клубі

giphy han party

Замовити квест на дівішнік по центру Львова можна вже зараз

Ця пропозиція на Дівішнік ідеально підійде для активних і веселих дівчат, а також ідеально підходить для дівчат з інших міст, які приїхали святкувати Дівішнік у Львів! 

Відтворити відео

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ОБРАЗ!

ІНШІ ПРОГРАМИ СВЯТКУВАННЯ:

Святкування дівішніка
в тематичній студії
GIRLS ONLY PARTY

Святкова програма на підготовленій
локації в парку з фотозоною
та конкурсною програмою 

Готовий набір для
самостійного святкування дівішніка.
Все в одному боксі!